Maloniai kviečiame Jus į pirmojo dokumentinio filmo apie Bezdonis premjerą – „6km“! 🎬

“6km” – toks yra sausį pasirodysiančio dokumentinio filmo apie Bezdonių miestelį pavadinimas. Tai bus pirmasis dokumentinis filmas sukurtas apie šį miestelį. „6km“ – ne tik atstumas nuo sostinės, bet ir neredaguotos ir nesurežisuotos Bezdonių gyventojų istorijos.

Filme yra kalbinami paprasti Bezdonių gyventojai, jie pasakoja apie savo kasdienybę, kuo jiems Bezdonys patinka ir kokios problemos kamuoja šį miestelį. Tarp pašnekovų yra tiek studentas, kuris penktadienio naktis praleidžia besilinksmindamas, mokyklos direktorė ir mažos privačios parduotuvės pardavėja. Filme bus galima išgirsti bei pamatyti miestelį taip, kaip jį mato patys bezdoniškiai. Žiūrovų laukia ir pasakojimai apie tai, kaip gyventojams sekasi susigyventi su tokiu neįprastu pavadinimu. „Jei čia apsigyvensime, tai niekam neduosime adreso“ – teigė viena dokumentiniame filme kalbinta pašnekovė.

FILMAS YRA LENKŲ IR LIETUVIŲ KALBOMIS SU LIETUVIŠKAIS TITRAIS. RENGINYS VYKS LIETUVIŲ KALBA.

Kur?

Nemenčinės daugiafunkcinio centro Bezdonių skyrius

Geležinkelio g. 15, Bezdonys

Kaip atvažiuoti iš Vilniaus?

Bezdonis iš Vilniaus yra nesunku pasiekti tiek automobiliu, tiek priemiestiniu autobusu ar traukiniu. Bezdonių kultūros centras yra prie pat priemiestinių autobusų stotelės ir traukinių stoties.

Važiuojant traukiniu rekomenduojame važiuoti traukiniu, kuris iš Vilniaus geležinkelio stoties išvyksta 16:32. Iš traukinio reikia išlipti stotyje pavadinimu BezdonysBilietus galite įsigyti čia.

Važiuojant priemiestiniu autobusu rekomenduojame rinktis autobusą nr. 174A, kuris iš Antakalnio žiedo stotelės išvyksta 17:20. Autobusu reikia važiuoti iki galutinės stotelės pavadinimu Bezdonys. Bilietą galite nusipirkti iš vairuotojo mokant grynaisiais pinigais. Visą autobusų tvarkaraštį rasite čia.

Naudojantis pavežėjimo paslaugomis (Uber, Bolt) Jums kelionė kainuos nuo 10 iki 20 eurų.


Negalintiems atvykti į premjerą, bet norintiems žiūrėti filmą kartu su visais – tokia galimybė bus suteikta „YouTube“ platformoje. Filmo premjera įvyks tuo pačiu metu visiems: tiek dalyvaujantiems, tiek negalintiems dalyvauti renginyje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas čia.