“6km” – toks yra sausį pasirodysiančio dokumentinio filmo apie Bezdonių miestelį pavadinimas. Tai bus pirmasis dokumentinis filmas sukurtas apie šį miestelį. „6km“ – ne tik atstumas nuo sostinės, bet ir neredaguotos ir nesurežisuotos Bezdonių gyventojų istorijos.“ – teigia filmo kūrėjas, Vilniaus universiteto studentas Valdemar Baran.

Filme yra kalbinami paprasti Bezdonių gyventojai, jie pasakoja apie savo kasdienybę, kuo jiems Bezdonys patinka ir kokios problemos kamuoja šį miestelį. Tarp pašnekovų yra tiek studentas, kuris penktadienio naktis praleidžia besilinksmindamas, mokyklos direktore ir mažos privačios parduotuvės pardavėja. Filme bus galima išgirsti bei pamatyti miestelį taip, kaip jį mato patys bezdoniškiai. Žiūrovų laukia  ir pasakojimai apie tai, kaip gyventojams sekasi susigyventi su tokiu neįprastu pavadinimu. „Jei čia apsigyvensime, tai niekam neduosime adreso“ – teigė viena dokumentiniame filme kalbinta pašnekovė.

„6km“ premjera įvyks pačioje Bezdonių širdyje – Bezdonių kultūros centre. Vieta pasirinkta neatsitiktinai, kadangi pačiame filme keli pašnekovai pasakoja apie šią vietą. Premjeros metu, būnant ten pat, kur ir viskas filmuota, visi yra kviečiami dar labiau pasinerti į filmą. Premjera įvyks sausio 11 dieną 18 val. Kviečiami yra visi Bezdonių ir jų apylinkių gyventojai ir taip pat tie, kurie apie šį miestelį girdi pirmą kartą. Daugiau apie renginį – 6km.lt.

Grįžti į pagrindinį puslapį